O firmie

 

                                                                                                                                                                   Kim jesteśmy

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację dużych instalacji suszarniczo – magazynowych do ziarna – od projektu poprzez produkcję urządzeń, montaż, uruchomienie aż po obsługę i serwis.  Produkujemy wysokiej jakości urządzenia do magazynowania i obróbki ziarna takie jak silosy, suszarnie, czyszczalnie, transportery.

Jesteśmy częścią Unii Group – największego polskiego producenta maszyn rolniczych obecnego na 35 rynkach w Europie i na 60 rynkach na świecie.

 

 

Człowiek największą wartością

Ogromną wartością naszej firmy jest człowiek.

Zespół tworzą kompetentni fachowcy, którzy dbają o jakość usług i wyrobów. Dzięki naszym pracownikom doszliśmy do obecnego miejsca, zawdzięczamy im wiele sukcesów.

 

Nasza misjaD70_2053

Doskonale rozumiemy wyzwania związane z przetwórstwem rolno-spożywczym. Producenci rolni produkując żywność wykonują cenną pracę dla dobra społeczeństwa. W Unia Araj Realizacje doceniamy ich wysiłek, będący jednocześnie tak ważną misją.

Ziarno jest kapitałem rolnika. Dzięki jego odpowiedniemu przygotowaniu i magazynowaniu ten kapitał procentuje. Poprzez wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, nowoczesne technologie oraz odpowiednią optymalizację wszelkich procesów obsługi ziarna pomagamy naszym klientom w zwiększeniu wydajności oraz mnożeniu zysków.

 

 

D70_2150

Nasz zespół

Zespół konstruktorów, inżynierów, automatyków oraz technologów dba o jakość realizacji mając na uwadze przede wszystkim dobro i opłacalność dla naszych klientów.

Nasi fachowcy przez wiele lat mieli okazję zrealizować tysiące instalacji w Polsce i w wielu krajach za granicą. Dziś dzięki temu doświadczeniu tworzą oni najwyższej klasy rozwiązania oraz doradzają klientom na każdym etapie inwestycji.

Dbałość o szczegóły podczas uruchomienia, wysoka jakość usług serwisowych, opieka po-sprzedażowa, jakość produkowanych wyrobów oraz dobrze zoptymalizowana technologia są naszymi znakami rozpoznawczymi.

 

Nieustanny rozwójD70_2167

 Wypełnianie naszej misji z pasją sprawia, że cieszymy się zaufaniem klientówliderów w swojej branży.

To ich opinia jest dla nas najważniejsza. Cieszymy się, że uważają nas za najlepszych doradców i specjalistów na rynku. To dla nich ciągle stawiamy sobie nowe cele i dbamy o nieustanny rozwój. Jesteśmy dumni, że nasze kolory – żółty i czarny – kojarzą się z wysokiej klasy urządzeniami do magazynowania, suszenia, czyszczenia i transportu ziarna.

 

 

 

Nasze certyfikaty i polityka jakości (kliknij aby powiększyć)

 

iso-plfgzpolityka-jakosci