ogłoszenie o pracę – monter

Monter

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Zadania na stanowisku :

  • Montowanie, kompletacja oraz pakowanie podzespołów i urządzeń z blachy (konstrukcje stalowe)

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w montażu elementów z blachy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wypełniając formularz aplikacyjny lub bezpośrednio na adres rekrutacja@araj-realizacje.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”