O firmie

marek na strone

Człowiek największą wartością

Ogromną wartością naszej firmy jest człowiek.

Zespół tworzą kompetentni fachowcy, którzy dbają o jakość usług i wyrobów. Dzięki naszym pracownikom doszliśmy do obecnego miejsca, zawdzięczamy im wiele sukcesów.

 

Kim jesteśmy

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację dużych instalacji suszarniczo – magazynowych do ziarna – od projektu poprzez produkcję urządzeń, montaż, uruchomienie aż po obsługę i serwis.  Produkujemy wysokiej jakości urządzenia do magazynowania i obróbki ziarna takie jak silosy, suszarnie, czyszczalnie, transportery.

Jesteśmy częścią Unii Group – największego polskiego producenta maszyn rolniczych obecnego na 35 rynkach w Europie i na 60 rynkach na świecie.

 

 

Nasza misjaD70_2053

Doskonale rozumiemy wyzwania związane z przetwórstwem rolno-spożywczym. Producenci rolni produkując żywność wykonują cenną pracę dla dobra społeczeństwa. W Unia Araj Realizacje doceniamy ich wysiłek, będący jednocześnie tak ważną misją.

Ziarno jest kapitałem rolnika. Dzięki jego odpowiedniemu przygotowaniu i magazynowaniu ten kapitał procentuje. Poprzez wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, nowoczesne technologie oraz odpowiednią optymalizację wszelkich procesów obsługi ziarna pomagamy naszym klientom w zwiększeniu wydajności oraz mnożeniu zysków.

 

 

D70_2150

Nasz zespół

Zespół konstruktorów, inżynierów, automatyków oraz technologów dba o jakość realizacji mając na uwadze przede wszystkim dobro i opłacalność dla naszych klientów.

Nasi fachowcy przez wiele lat mieli okazję zrealizować tysiące instalacji w Polsce i w wielu krajach za granicą. Dziś dzięki temu doświadczeniu tworzą oni najwyższej klasy rozwiązania oraz doradzają klientom na każdym etapie inwestycji.

Dbałość o szczegóły podczas uruchomienia, wysoka jakość usług serwisowych, opieka po-sprzedażowa, jakość produkowanych wyrobów oraz dobrze zoptymalizowana technologia są naszymi znakami rozpoznawczymi.

„Unia Araj Realizacje spółka z o.o. z siedzibą w Kątach Wrocławskich przy ul. Mireckiego 30 oświadcza, że przed dniem 21 marca 2017r., niezgodnie z prawdą  posługiwała się na swojej stronie internetowej pod adresem www.unia-realizacje.pl oraz w materiałach reklamowych informacjami o tym, że:
– zrealizowała inwestycje PHP Wiesław Wawrzyniak Tursko, MELWIT S.A. Kruki, TOP FARM GŁUBCZYCE Głuszewice, KRZECZROL Spółka
z o.o. Krzeczyn Wielki, AGRIPLON Spółka z o.o. Kłodzino, SPÓŁDZIELCZA AGROFIRMA WITKOWO Kolin, ADM Szamotuły Spółka z o.o. Czernin, BIOPAL Spółka z o.o. Borek Wielkopolski, ADM SZAMOTUŁY Spółka z o.o. Chróścina, Skłodowski Spółka Jawna Andrzejewo, Białoruś LAN/NIASVIS, Ukraina YAGOTIN, Ukraina Derenivka, Rosja Krasnoye, Rosja Noworosyjski, Rosja Uporovo, Mołdawia Balti, Republika Czeska Pluhuv Zdar, Republika Czeska Horni Mostenice, Słowacja Selpice, Kazachstan Nowoishimskoe, Niemcy Magdeburg, Łotwa Lepja, Litwa Bernatoniaj, Indie Bajszi, Polska Kazimierz, których w rzeczywistości nie zrealizowała,
– od 26 lat cieszy się zaufaniem klientów i wybudowała ponad 4500 dużych baz suszarniczo – magazynowych w Polsce
i ponad 1000 takich obiektów w 26 krajach w Europie, Afryce i Ameryce Południowej, ponieważ początek jej działalności datuje się na dzień 4 grudnia 2013r.”

 

 

Nieustanny rozwójD70_2167

 Wypełnianie naszej misji z pasją sprawia, że cieszymy się zaufaniem klientówliderów w swojej branży.

To ich opinia jest dla nas najważniejsza. Cieszymy się, że uważają nas za najlepszych doradców i specjalistów na rynku. To dla nich ciągle stawiamy sobie nowe cele i dbamy o nieustanny rozwój. Jesteśmy dumni, że nasze kolory – żółty i czarny – kojarzą się z wysokiej klasy urządzeniami do magazynowania, suszenia, czyszczenia i transportu ziarna.

 

 

 

Nasze certyfikaty i polityka jakości (kliknij aby powiększyć)

 

iso-plfgzpolityka-jakosci